Duben 2011

Scourge M.v.-2.část

30. dubna 2011 v 20:06 | Scourge
Potom za mnou něco šustlo "Kdo tu je? Ponožko,Ruby jste to vy?" pak na mně z keře vyskočila šedá mourka,která neměla obojek jako já. Drásala mi ramena a hryzala do mně vší silou. Došlo mi,že když se nezačnu bránit,tak mě zabije. Vytrhl jsem se jí ze stisku a zakousl se jí do kůže u krku.Začala vřískat,věděl jsem,že jí bolí co dělám,ale kdybych jí pustil,tak by se do mně zase pustila. Věděl jsem,že ještě nemá dost. Zaryl jsem jí drápy do zad,prudce s ní švihnul na zem a rozdrápal jí břicho. Vřískala a skučela.
Až teď jsem věděl,že se mi už nebude chtít postavit,ale něco ve mně mi říkalo:když jí necháš jít,tak napadne další kočky. Potom to ve mně škublo sevřel jsem čelist a držel jsem mrtvé tělo.
Zděsil jsem se a chtěl jsem jít domů,ale něco mne stále táhlo do lesa a zabitou kočku by mi matka neodpustila.
Rozhodl jsem se,že jsem neudělal žádný špatný skutek.
Kdybych to neudělala já,tak by zabila ostatní (ale jen jsem si to myslel!)

Scourge M.v.-1.část

30. dubna 2011 v 17:59 | Scourge
Když jsem vyběhl ze dveří na zahradu nevěděl jsem,jak se dostat ven "Proč musíme mít plot? jak se dostanu ven?" Když jsem se pořádně rozhlédl,tak jsem něco zaregistroval v plotě. Přiběhl jsem blíže a-díra! dostanu se ven! ale ten otvor chce trochu zvětšit. Vytasil jsem drápy a rozsekl jsem kus u díry,že se zvětšila.
Protáhl jsem se ven a nevěřil vlastním očím "Páni! máma říkala,že je venku hodně stromů,ale netušil jsem,že tak vysokých a velikých!" rozhodl jsem se prozkoumat terén.
Otevřel jsem tlamičku a ucítil jsem něco malého,myš! přikrčil jsem se,abych tu myš nevyplašil. Postupně tlapku za tlapkou a-HOP! myš proti mě neměla šanci! ale jak to? dyť Ponožka a Ruby se na zahradě prali a já nic neuměl-nic mne nenaučili! a přes to,jsem tu myš ulovil.
Byl jsem na sebe hrdý a přesvědčený,že když dokáži ulovit myš dokáži v lese přežít!

Scourge Moje verze-Úvod

30. dubna 2011 v 15:49 | Scourge
"Je noc.Tma tmoucí a nezačínám mít strach - proč se o mně Ponožka ani Ruby nezajímají? Dyť nejsem o moc malý než oni… Proč mně mamka pořád bere jako malého slabocha??!
Já jim ukážu.Ukážu jim,že se o sebe dokážu postarat sám!"

Jak dobře znáš Sněžný klan?

30. dubna 2011 v 13:14 | Kdo vlastně jsem?
Tohle je takový kvíz
Pravidla kvízu - Nesmíš se ptát "viditelně" ostatních
- Nemluv sprostě,když prohraješ
- Zkus neopisovat!

1) Jakou smrtí zemřela Fretčí letka?
2) Koho zabil Žlutovous?
3) Kdo zabije Sněhovou hvězdu?
4) Kdo by se stal náhradním velitelem až by umřel Ohnivous?
5) Jsi radši pro Ohnivého měsíce nebo pro Ohniměsíce?
6) Myslíš si,že se ještě bude o smrti Žlutovouse mluvit? (v klanovém příběhu)
7) S kým bude mít Bleskospár koťata?
8) Umře někdy Sněhová vločka? (xD)
9) Jak zemře kopřiva?
10) Proč Bleskodráp zradí klan?
11) Proč Smněhvoá hvězda vyhnala Svistnou naději? (zkráceně)
12) Má Ohnispár sourozence?
13) Kdo je dcera Žlutovouse?
14) Líbějí se ti příběhy?


Konec první (knížky?)

30. dubna 2011 v 8:34 | Sněhová hvězda
Linda se jí však vyhnula "Ještě jsem neskončila Sněženko!" "Už se dávno nejmenuju Sněženka a ty to víš! Jdi odsud nebo tvoje toulavky roztrháme na kusy!"Linda si jen přešlápla a zachichotala se "Ohni tu nejsou se mnou, oni se chtějí pomstít stejně jako já a já je jen vedu!" "tak si veď kam chceš,ale tady cesta pro ně končí!" Sněhová se vrhla na Lindu a přitiskla ji k zemi, ostatní kočky začali mezi sebou bojovat a z krvavé bitky byli slyšet bolestné skřeky,zákeřné skřeky.

Kočičí animačky

29. dubna 2011 v 22:42 | Wormsík
:icontreetail:!!


Uragán - Scourage

29. dubna 2011 v 18:32 | Wormsík
Jméno - Uragán
První jméno - Drobek
Původ - Mazlíček
Barva očí - Modrá
Barva srsti - Černá a bílou tlapkou
Povaha - Zlý,vřaždící,krvelačný
Zabil - Drápa (Tygřího měsíce)

Portrét - SCOURGE

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NEKOPÍROVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Samotářka-Linda

28. dubna 2011 v 21:19 | Sněhová hvězda

Osmnáctá kapitola

28. dubna 2011 v 20:14 | Wormsík
Fretčin hlas se přerušil,když na se Ohnispára vrhla bezsrstá kočka s modrou barvou na kůži. Ohnispár vyvřískl a snažil se vyprostit ze stisku odporného mazlíčka "Padej ze mně ty odporná holá kůže!" zasyčel "Okamžitě ze mně vypadni nebo tě stáhnu z kůže-co ve tvém případě nebude těžké!"
Kočka se zděsila,pustila Ohnispára ze stisku a pelášila k obydlím dvounožců.Ohnispár běžel směrem k Sněhové hvězdě,ale ta se rvala hlava nehlava s chlupatou kočkou obarvenou na růžovo. Tak se obrátil na Stříbrného drápa,který bojoval o život u srázu skály. Ohnispár se chtěl na bílo šedého mazla vrhnou - když vtom ho Bleskodráp srazil k zemi a nastražil výhružně uši "Ohnispáre, slyšel jsi ty bojovné divoké výkřiky?" Ohnispár zdvihl uši a uslyšel - "Grár! Vrágrr! Skávrr! Wargri! Xssst! Meow mew!" "Takovéhle výkřiky nedokáží mazlíčci, ale jenom divocí válečníci!"
V tu chvíli to Ohnispárovi došlo, Fretčina slova...-Blíží se k vám větší hrozba,než jsou mazlíčci!" Bleskodráp jedním rychlím chvatem odhodil válečníka ze Stříbrného drápa a pomohl i Sněhové hvězdě.Bílá vločka odrazila posledního mazlíčka a otočila hlavu ke kočičím stínům,které se k nim blížily. Ohnispár se s ostatními postavil do řady a zíral na žlutou kočku se svítivým kožíškem,která za sebou vedla armádu toulavek.
Když žlutá kočka byla od Sněhové hvězdy na pět koček daleko sykla "Zdravím tě Sněhová hvězdo!" Sněhová se na ni zlostně zadívala "Co tu chceš Svistná naděje?? už jsem tě jednou z našeho území vyhnala a tento den NEBUDE VYJÍMKOU!" ale na to žlutá kočka vybouchla (rozčílila se)
"už se nejmenuji,tak trapně,jak jsi mně pojmenovala,když jsem se mněla stát válečnicí! protože od té doby co jsi mně neoprávněně vyhnala,tak jsem zkoumala stopy a když slunce vycházelo,tak jsem doufala,že se stane zázrak a-STALO SE JEN TO,ŽE JSEM SE STALA SAMOTÁŘKOU! jen a jen kvůli tobě! musela jsem se přejmenovat z toho strašného prokletí nosit jméno od tebe a začít říkat si Linda! opustit rodinu a navíc jste už stejně Jahodu zabili!" " Kdyby jsi se nepokusila zavraždit Bezinku, matku Ohnispára a dalších-nikdy bych tě nevyhnala,byla jsi totiž moje nejlepší válečnice které se dalo důvěřovat a navíc my jsme nikdy Jahodu nezabili! chtěla odejít na tebou a při cestě z tábora ji zabil jezevec! chtěli jsme ji pomoci, ale už bylo pozdě!" "ale ona by nikdy neodešla,kdyby jsi mně nevyhnala a taky bych se nikdy nepokoušela zabít Bezinku - kdyby jsi mi nepřidělila Krvavou kapku,jako učitelku! ta mně totiž naučila vraždit a zabíjet! ta mně naučila,jak rozdrásat vetřelce,který jde v míru na naše území! Je to prostě celé jenom tvoje chyba!" Sněhová hvězda zkřivila čumáček bolestí,když si vzpomenula na Krvavou kapku "Moje dcera by tě nikdy neučila zabíjet! to si zapamatuj! ty prašivá,agresivní,toulavá,samotářská lhářko!!" a vrhla se na Lindu.

Sedmnáctá kapitola (pravdivá)

27. dubna 2011 v 20:06 | xD Lingrit
Večer se stal Ohnispár velitelem,ale moc z toho nadšený nebyl.Začal chodit dokola a něco si brblat "Proč ze mně udělala zástupce?to mi tak věří?dyť kamarádím s vrahem! a navíc jsem ve stresu ohledně smrti Fretčí letky! vybíjí si snad na mně svou ztrátu Temného tesáka? já bych ale byl osobně taky naštvaný kdyby mi umřel sourozenec - kdybych vůbec nějakého mněl!" po téhle poslední myšlence se zarazil - PROČ VLASTNĚ NEMÁ SOUROZENCE? dyť jeho otec Ledový keř mluvil o prvním kotěti před Ohnispárem se Sněhovou hvězdou. Znamená to snad,že Ohnispár MÁ sourozence?

Z myšlenek ho vyrušilo naléhavé vřísknutí z mýtiny.Běžel tam co mu síly stačili,potom se zastavil a spatřil krvavou bitvu. Měkoučký klan přece jenom zaútočil! vrhl se dolů rovnou za jednoho velice chlupatého mazlíčka,který kousal Vrbí Tůňku. Ohnispár srazil mazlíčka k zemi a jedním chvatem mu hodně roztrhl levé ucho. Z mazlíčkova ucha crčela krev,ale neodradilo ho to! Takhle houževnatého mazlíčka ještě Ohnispár nikdy neviděl. Mazel skočil na Ohnispára a zaryl mu drápy do boku a snažil se ho otočit na záda,aby mu rozpáral bříško. Ohnispár si však lehl a mazel s ním ani nehnul. Ohnispár se prudce zvedl a vymrštil mazla do vzduchu.

Když mazel dopadl na zem,tak Ohnispár zaslechl,jak k němu z hlouby duše mluví Fretčí letka "Klan je ve větším nebezpečí než je tato bitva Ohnivousi,šetři své síly a síly SVÉHO klanu! mazlíčky odrazíte snadno,ale co jiná větší hrozba? dokážete se ubránit i většímu zdatnějšímu nebezpečí,než jsou mazlíčci? šetři síly,šetři síly všech! aby jste byli připraveni na -"