Červenec 2011

S.k.6 - Zpátky do minulosti - 1

28. července 2011 v 8:13 | Sněhová hvězda
Ve školce bylo rušno. Hedvábince se měla narodit koťata. Roháč byl celý šťastný,protože to byl druh Hedvábinky a těšil se na potomky. Třpatka už byla u Hedvábinky a vyndavala kotě po kotěti "Gratuluji Hedvábino!" zvolala Třpytka,když vyndala poslední kotě. Hedvábinka olízla první kotě "Děkuji ti Třpytko,jsi perfektní léčitelka a jen kvůli tobě jsou má koťátka zdravá."mňoukla na Třpytku a přitáhla si ještě dvě zbývající koťata. Bílé kotě s chundelatou srstí a s šedým melírem bylo nejstarší-Sněhokotě (Sněženka,Sněhová vichřice). Pak bylo hnědé kotě s rudými proužky-Kůrokotě(Kůrka,Kůra,Kůrová hvězda) . A pak bylo poslední šedo hnědé-Hromokotě (Hromka,Hromotlapa).

Hezčí obrázek lásky...

27. července 2011 v 18:48 | Lingrit

S.k.6 - Zpátky do minulosti - Úvod

25. července 2011 v 18:45 | Leopardí Stín
RÁNO NA ÚZEMÍ SNĚŽNÉHO KLANU U PRAMENE HVĚZDNÉ ŘEKY
Šumící voda rozháněla ryby do všech proudů. Bylo chladno a zrzavý kocour s hnědou srstí kolem oka a předními lapkami proháněl králíka. Králík uháněl,ale kocour mu byl v patách a najednou "HOP!" králík byl připlácnutý k zemi a kocour ho jedním kousnutím usmrtil "Dobrá práce!" mˇoukl na zrzavého kocoura žlutohnědý "Dnes ti to šlo Javore,lpšíš se." dokončil kocour. Javorova srst se leska na slunci jako oheň "Myslíš si,že by byla mamka šťastná,Leopardí stíne?" zetal se s hlavou u země Javor. Leopardí k němu popošel "Ano. Jsem si jistý že by na tebe byla Ohňozář pyšná a já jsem." usmál se "A pojď si teď procvičit útoky." sykl ještě rošťácky Leopardí sín a začal se válet se svým synovcem po zemi.

Obal knihy S.k.6 - Zpátky do minulosti

25. července 2011 v 17:39 | Leopardí Stín

S.k.5 - Probuzení živlů 14

24. července 2011 v 14:00 | Leopardí Stín
Bleskový měsíc vyskočil na Veliký balvan "Klane." promluvil "Dnes zemřela má učednice Perlička a dnes večer uctíme její památku." rodina Perličky vzlikla aposlouchala velitele,který pokračoval "Dnes také dospělo Jestřábkotě šesti měsíců a proto se nyní stane učedníkem." Jestřábkotě zvel hlavu a přistoupil "Od nynějška se bude tento učedník zván Jestřáb. Vezmu si ho na starost,když jsem přišel o učednici. To je pro dnešek vše. Ukončuji Klanové shromáždění." dokončil Bleskový a šel za Stříbrným drápem "Stříbrný drápe." oslovil ho,když odcházel do doupěte "Je mi líto,že jsem byl tvrdohlaví a vzal jsem si tvého syna na starost,protože chci vynahradit to,co jsem zameškal s Perličkou." Stříbrný se usmál "Můj syn bude v dobrých packách příteli,když ho budeš cvičit ty." olízl kamarádovi rameno a odešel. Bleskový a Stříbrný byli rádi,že se usmířili.

Úklid

22. července 2011 v 22:06 | Leopardí Stín
Potřebuju aby jste napsali,kdo sem chodí a tak...
Potřebuju,aby jste tohle vyplnili
1.Vaše přezdívka
2.Jméno vaší kočky (jen jméno té nezemřelé)
3.Barva srsti a očí kočky
4.Postavení v klanu kočky
Pokud chcete aby vaše kočky byly ve fotce klanu-tak to vyplňte

Tajemství Sněhové hvězdy

22. července 2011 v 19:24 | Sněhová hvězda Swanpaw
Víte,že Sněhová hvězda neměla jen 3 koťata? (Bílá vločka,Bleskový měsíc,Krvavá kapka) měla ještě jedno,které zemřelo jako učedík...
Jméno: Labutěnka
Anglické jméno: Swanpaw
Klan: Sněžný klan
Klan (nyní): Hvězdný klan
Postavení v klanu: Učednice
Jména:
Kotě-Lubuťkotě (Swankit)
Učednice-Labutěnka (Swanpaw)
Rodina:
Matka-Sněhová hvězda/Sněhová Zář
Otec-Mourek (není z klanu)
Sestry-Krvavá kapka,Bílá vločka
Bratr-Bleskový měsíc
Příběh kočky: Labutěnka byla nejmladší ze svých sourozenců. Toužila se stát válečnicí a poté velitelkou klanu. Byla pravda,že v sobě měla dobrou duši a srdce. Promislela si vše než něco udělala. V bitvě s toulavky s vedením Jabloně (vyhnaná ze Sněhového klanu) ji zraniltulák jménem Ledový mrak. Zranění bylo větší,než si Ohnivá tlapa uvědomila. Už nešla zachránit.
Pro Ledovou hvězdu

22. července 2011 v 13:57 | Lingrit a Ostatní

S.k.5 - Probuzení živlů 13

21. července 2011 v 16:39 | Wormsík
Bílý učedník doběhl k vyvýšeným kamenům a rychle se otočil. Tvor se velice rychle blížil a kocourkovi moc nezbývalo. Sráz byl moc prudký,ale travnatý,možná by se stačil vyšplhat,ale tvor už byl na pět liščích délek od něho a nezastavoval. Učedník se vyděsil víc a vyskočil do výšky. Zachytil se drápkama o větev stromu a vytáhl se. Ošklivý tvor doběhl pod mvětev táhlého stromu na kterém seděl učedník. Tvor zamával zubama a praštil s nima o kmen stromu. Bílý učedník chtěl zarýt drápy ještě hloubějš do kůry,ale pak si uvědomil,že má příležitost. Když tvor po druhé vrazil do stromu,tak se kocourek pustil stromu a dopadl na tvora. Zaryl mu drápy hluboko pod kůži a tím zvíře donutil k útěku. Kocourek se ho ale nepouštěl. Sekal tlapkami,přek krkem zvířete a nakonec "ŽUCH!" zvíře se skácelo k zemi. Učedník pak z mrtvého zvířete seskočil "Sice se mi nepodařilo ulovit hraboše,ale aspoň mám němo malinko většího." zahyhňal se kocourek a snažil se zvíře uchopit a odtáhnou do tábora,ale tvor byl moc těžký. Učedník věděl,že zvíře nedotáhne do tábora a že ho ani nemůž zahrabat,protože by to trvalo dlouho,proto se rozhodl,že si zavolá posily "Stříbrný drápe! Krupko!" křikl na válečníky,kteří měli lovit poblíž. Zkeře hned vyskočil leskle stříbrný mourek a černá válečnice "Co se stalo Ruďáku?" zaptal se Stříbrný. Ruďák pohleděl na velikého tvora a hrdě spustil "Ulovil jsem ho sám!" zavrněl. Stříbrný dráp a Krupky na učedníkův úlovek s otevřenými tlamičkami jen civěli. Pak Krupka kývla na Stříbrnýho "Pojď kamaráde." začla s posměchem "Jdeme pomoct menšímu kamarádovi donést úlovek do tábora." a šla ke zvířeti. Ruďák se pak zeptal "Krupko, co je to za tvora?" Krupka mňoukla s úsměvem "To je Divočák. Velice nebezpčné zvíře,které,když má příležitos," odmlčela se "Rozdrásá tě na kusy." dokončil Krupčinu větu Stříbrný a zahryznul se zvířeti do hřbetu. Krupka mrkla na učedníka a chytla do zubů také kus zvířete. Ruďák byl velice hrdý a pak vzal také kus Divočáka a odvlekli ho do tábora.
Před vchodem do tábora Krupka potichu sykla na Ruďáka "Za tvůj lov tě pochválím Modrouché!" a vešla do tábora. Ruďák byl šťastný a šel za válečníky s jeho kořistí do tábora.

S.k.5 -Probuzení živlů 12

20. července 2011 v 19:59 | Leopardí Stín
"FUŇ!" zafuněl hnědý tvor za bílým kocourkem. Kocourek se otočil a utíkal do směrem do tábora. Hnědý tvor se rozeběhl za ním a při běhu máchal mohutnými zuby. Kocourek byl v pasti.