Srpen 2011

Mnou vyrobené šablony

31. srpna 2011 v 14:15 | Wormsík
Můžete si říct o šablony,když si myslíte,že neumíte kreslit
1.Kočka nebo kocour?
2.Dlouhá nebo krátká srst?
3.Ofina nebo ne?
4.V jaké má být pozici? (třeba ležet,sedět atd.)
5.Vybervená nebo na vybarvení?
6.Tvá přezdívka

S.k.5 - Zpátky do minulosti - 8

31. srpna 2011 v 13:30 | Wormsík
Kůrka se bez zastavení vydala v rychlém běhu směrem k hromové stezce. Chvilku čekala,než se prořítily oblodu a pak znovu vyrazila. Když doběhla až na území Dubového klanu,dostala hlad "Už nejsem členem klanu a proto nemusím potravu skladovat pro ostatní!" řekla si pro sebe. Chvilku pomalu kráčela a pka zavětřila myší pach. Skrčila se a už malou hnědou myšku viděla. Tlapku po tlapce kladla za sebou,natáhla nohy,odrazila se a skočila po kořisti. Kůrka myš minula o pár bleších délek a proto začala ostrými drápy myš po lese honit.
Když Kůrka nekonec myš dostihla,tak ji rychle zabila. Pochutnávala si na čerstvém úlovka a šla se podívat po lese. Za chvilku uslišela kočičí vřískot a ptačího dravce. Mezi stromy kličkovalo káně s hnědým kotětem ve spárech. Kůrka neváhala a začala káně sledovat a když vyběhla na pařes a byla blízko ptáka,skočila po něm. Ptáka strhla k zemi a usmrtila ho. Hnědé kotě se třáslo a bylo poškrábané. Ke Kůrce se po chvilce seběhly čtyři kočky. Černá kočka se na Kůrku podívala a zavětřila "Ty jsi ze Sněžného klanu." pronesla a tlumeně zasyčela "Co děláš tak daleko od svého území ?!" Kůrka zaváhala a odpověděla "Byla jsem ze Sněhového klanu vyhnána,ale neprávem." Kočky poslouchaly dál "Chtěla jsem utýct co nejdál a pak jsem uslyšela nářek kotěte a křik káněte." skončila Kůrka a černá kočka promluvila "Když se Spárokotě vypařilo ze školky,tak jsme ho začali hledat a viděli jsme jak ho odnesl dravec. Pronásledovali jsme ho a proto,že jsi Spárokotě zachránila,tak tě necháme žít. Já se jmenuji Černoocasá." světle hnědý kocour se posadil a také promluvil "Já jsem Hadí list,tohle je Podzminí růže," podíval se na tmavohnědou kočku "a tohle je Zrňák." otočil se na tečkovaného učedníka. Kůrka byla trochu vyvedená z míry,ale nenechala se zaskočit "Jak se jmenuješ ty?" pronesla ještě klidněji Černoocasá "Já jsem Kůrka." "Ještě učednice? no... odvedeme tě k Jehlicovému měsíci a ten rozhodne o tvém osudu,ale neboj,domluvím mu,aby tě nenechal poslat na smrt." domluvila Černoocasá a odešla s KůrkouHadím listem,Podzimí růží a Zrňákem zpět do tábora Dubového klanu.

Víte to o nich?

25. srpna 2011 v 9:37 | Novinářka W.
Co tu uvidíte není pravdivé,ale snad vás to pobaví :D

Modřenka nosila rovnátka,protože chtěla mít rovné zoubky na své první rande! XD
Když byl Tygří měsíc malý (Tygrokotě) tak se zamiloval do veveverky. :D
Dlouhý dolejzal za Žlutozubkou! xD
Proužek je gay. Jeho láska k Tygřímu měsíci přetrvá XD :D

Nudim se...

24. srpna 2011 v 23:32 | Wormsík

S.k.5 - Zpátky do minulosti - 7

24. srpna 2011 v 19:01 | Wormsík
Průhledná kočka se otočila a uviděla,že se k Hromce blížejí její sestry. Hromka pozorovala zhypnotyzovaně kočku a najednou do Hromky pronikla kočka. Kočka teď měla moc nad Hromčiným tělem "Co tu chcete?" zavřaštila Hromka. Sněženka s Kůrkou uděveně koukali na prokletou sestru. Hromka se nakonec odrazila a zaútočila na Sněženku. Tohle nebyl boj ze srandy,ale na život a na smrt. Sněženka Hromku tlapama odhodila od okraje skály dál a vytasila drápky. Kůrka šla k boku Sněženky a spolu s ní pozorovali,jak se Hromka zvedá ze země. Když se Hromka postavila,tak zaútočila znovu,ale tentokrát Sněženku přimáčkla silněji a chtěla ji rozseknout krk. Kůrka Hromku popadla za záda o odhodila do trnitých keřů. Hromka na sestry zasyčela "Mě nikdy neporazíte,ale já vás zabiju!""Proč nás chceš zabít?" postavila se před Hromku Kůrka. Hromka se zazubila "Protože jste nicky!" a vrhla se potřetí na Sněženku,ale tentokrát už se zubama vrhla rovnou na krk. Jediná možnost,aby Sněženku zachránila-odstarnit protivníka,co se nevzdá,dokud nedokončí co začal. Vrhla se na Hromku schodila jí ze skály. "Já věděla,že jsi zrádkyně!" vřískla Borůvka,která viděla konec zápasu.
Borůvka odvedla Sněženku a Kůrku "Kůrka zabila Hromku!" řekla klanu. Borůvka byla zástupkyně velitele a proto byla braná skoro za vůdce. Kapradinový měsíc Borůvce bohužel uvěřil "Protože Kůrka zabila bezdůvodně Hromku,musí být potrestána." všechyn kočky se na Kůrku dívali,jako by byla odvždy zrádkyně. Sněženka se chtěla k sestře přitisknout a protestovat,ale Jezevec jí držel. I Hedvábinka,chtěla protestovat,ale Srpec jí zavřel do školky. Kapradinný prohlásil "Za smrt Hromky budeš vyhnána!" Kůrka se skrčila a chtěla se schovat pod Hedvábinku jako koťátko,ale Borůvka Kůrku vyhodila vchodem z tábora a poručila Drakovi a Kroužkovi,aby hlídali vchod.

Snížek

24. srpna 2011 v 18:08 | Wormsík
1.snížek
2.Snowpaw
3.kluk
4.světle modrá až nebezky modrá
5.černý
6.úplně sněhově bílá
7.žádné
8.když žádné nemá tak žádnou
9.já si chci vybrat hromový klan
10.učedník
11.běhat a šplhat
12.tak akorát půrostě jako normální kočka ani dlouho uani krátkou
Věnováno pro Marka253

Severní hvězda

24. srpna 2011 v 15:40 | Wormsík
1. Severní hvězda
2. Nothernstar
3. samice
4. modrá
5. růžová
6. světle šedá
7. nic
8.nic
9. Mořský
10. velitelka
11. boj
12. dlouhosrstá
Věnováno pro Trolejbus

THIRCIUSOVA STOPA


Myší hvězda

24. srpna 2011 v 11:35 | Wormsík
1)Myší hvězda
2)Mousestar
3)holka
4)modrá
5)růžová
6)bílá
7)mnourovatá
8)šedivé
9)klan Trnitý
10)vzácná velitelka
11)umí nejlépe lovit všechny druhy kořisti
12)polodlouhá
Věnována pro Ledovou hvězdu

Bleskovka - Co víš o kočkách z okolí Sněžného klanu?

23. srpna 2011 v 10:11 | Wormsík
1.Který kocour byl vyhnán jako učedník?
2.Jakého učedníka má Havraní tlapa z Dubového klanu?
3.Který kocour pochází z jiného lesa?
4.Jakého učitele má Zrňák z Dubového klanu?
5.Která kočka byla mazlíček,ale pak byla vyhnána?
6.Co znamená slovo "Datura" a jaká kočka se tak jmenuje?
7.Jak se jmenovala sestra Leopardího stína?
8.Z jakého klanu pochází Leopardí stín?
9.Jak se jmenuje velitel Měkoučkého klanu?
10.Jaké postavení v Měkoučkém klanu má Erca?
11.Která válečnice z Měkoučkého klanu byla ještě před pár dny učednice?
12.Který kocour má přes obočí jizvu na obrázku a z jakého je klanu?
13.Jakou barvu obojku má Ashilor z Měkoučkého klanu?
14.Jak se jmenuje léčitelka z Měkoučkého klanu?
15.Která kočka z Měkoučkého klanu je slepá na jedno oko?

Tečka

23. srpna 2011 v 9:42 | Wormsík
1.tečka
2.spootedleaf
3.holka
4.jantarová
5.růžová
6,7,8 .hnědo-oranžová, želvovinovobílá kočka výrazným skvrnitým nátěrem bílými tlapkami, bílou hrudí, bílou tlamou, tmavá svrna kolem jednoho oka,černý nahnutá zlaté a hnědé proužkovaný ocas s měkkou srstí,
9.hromový
10.léčitel
11.promlouvat s hvěd.klanem
12.polodlouhá
Věnováno pro Rainpaw