Leden 2012

S.k.6 - Věštba tulačky - 10 (Učednické mise)

23. ledna 2012 v 19:29 | Wormsík
Ohnivá tlapa vřískla tak hlasitě, že i všechny kočky na výcviku zaznamenaly nutnou vratnost do tábora. Vlčí měsíc přiběhl k léčitelce a chtěl všechno vědět, ale Ohnivá mu neřekla nic. Vlčí si byl jistý, že mu Ohnivá moc nedůvěřuje a proto šel do léčitelčina doupěte a odtáhl Zelinku pod skálu.
Když se shromáždily všechny kočky z klanu, tak se Ohnivá tlapa vyšplhala na Vysokou skálu "Zelinka je mrtvá, ale nezabila ji kočka." oznámila. Všechny kočky hrůzou otevřeli čelist. Z davu se ozvalo "Tak kdo ji zabil když né kočka? jak se to stalo??" byl to Ohnivý tesák co hlídal vězně. Ohnivá začala pomalu...

PRAVIDLA BLOGU A BLACK LIST + WHITE LIST

23. ledna 2012 v 17:07 | Limetka

Rozhodla jsem se udělat pravidla

1. KDYŽ TI OMYLEM NĚKDO VEZME POSTAVU, TAK NA NĚJ
 NENADÁVEJ
2. BUĎ SLUŠNÝ/Á K OSTATNÍM
3. NEBERTE MI CÍLENĚ MÉ POSTAVY
4. KLIDNĚ A VOLNĚ PROSAZUJ SVÉ NÁZORY DLE LIBOSTI, ALE DO
 TÉ MÍRY, ABY JSI NEPORUŠIL/A PRAVIDLA
5. NEMLUV SPROSTĚ
6. NEPORUŠUJ PRAVIDLA BEZ MÉHO SVOLENÍ
7. DODRŽUJ PRAVIDLA

White list

Rakeťák/Veverka DK
Stříbrná hvězda
Firepaw
Lightpaw
Inka
Elaine/Leopardka
Liz
Rainpaw
Minda
Misha
Sandstar

Black list


THIRCIUSOVA STOPA


Soutěž o nejhezčí avatar!

22. ledna 2012 v 18:40 | Wormsík
Takže, nyní vyhlašuji soutěž o nový, nejoriginálnější a nejlepší Avatar pro Mě. Budou 3 kategorie:
1.Normální, nehýbací (např., jak mám teď Toulku)
2.Hýbací (např.: běh kočky, vlk otvírá tlamu atd.)
3.Měnící se (např. střídají se: vlk, liška, kočka, had atd.)

Tady jsou projistotu na ukázku avatary do všech kategorií (kdyby někdo nepochopil):

1. Normální, nehábací se:
2. Hýbací se:
3. Měnící se:


!!!NA VELIKOSTI NEZÁLEŽÍ!!!

Lvíček , Flekatý lev

18. ledna 2012 v 21:40 | Wormsík
UČEDNÍK -
VÁLEČNÍK (HEZKÝ CO? ;))

TAKŽE ČERNÁ HVĚZDO, UŽ SI NEMYSLÍŠ, ŽE JE LVÍČEK OŠKLIVÍ JAKO BYL MALÝ? :D

Učednické rozřazení

17. ledna 2012 v 19:03 | Wormsík
Takže je to tu. Je tu seznam toho, které učedníky má který válečník. Už neměním! Vždy první bude napsaný válečník a pak učedník.

VEVERČÍ LÍPA - LIMETKA A TOULKA
DEŠŤOVÁ CESTA - LVÍČEK
BÍLÁ TŘPYTKA - ŘÍČKA
LEOPARDKA - RUDÝ
JEDLE - JETŘÁB
ŠEDOPROUŽKA - KARAMELKA
GEPARDÍ TESÁK - RŮŽIČKA
SVĚTLÁ - HLÍNA
STŘÍBRNÝ DRÁP - RUĎÁK
LEDOVÁ SMRŠŤ - PAPRIČKA

Vyřazování z klanu

15. ledna 2012 v 19:56 | Wormsík
DO KOMENTÁŘŮ MI PROSÍM NAPIŠTE, JMÉNO VŠECH KOČEK SVÝCH KOČEK CO MÁTE V KLANU A NAPIŠTE K NIM I POSTAVENÍ. TY KOČKY KTERÉ ZDE NEBUDOU ZAPSÁNY DO 19.1. - JAKO KDYBY V KLANU NIKDY NEBYLI. VYPIŠTE I VŠECHNA KOŤATA! MYSLÍM TO VÁŽNĚ. DÍKY... ZATÍMNÍ SEZNAM TĚCH CO TU JSOU AKTIVNÍ (A CO SI PAMATUJI XD):
UČEDNÍCI , VELITEL , LÉČITEL , ZÁSTUPCE , VÁLEČNÍCI , MATKY , KOŤATA
VLČÍ MĚSÍC - VELITEL (SNĚHOVÁ HVĚZDA)
VEVERČÍ LÍPA - ZÁSTUPKYNĚ (RAKEŤÁK)
OHNIVÁ TLAPA - LÉČITELKA (FIREPAW)
BÍLÁ TŘPYTKA - VÁLEČNICE (SNĚHOVÁ HVĚZDA)
LEDOVÁ SMRŠŤ - VÁLEČNICE (STŘÍBRNÁ HVĚZDA)
JEDLE - VÁLEČNICE (SNĚHOVÁ HVĚZDA)
LEOPARDKA - VÁLEČNICE (ELAINE)
STŘÍBRNÝ DRÁP - VÁLEČNÍK (STŘÍBRNÁ HVĚZDA)
SVĚTLÁ - VÁLEČNICE (LIGHTPAW)
GEPARDÍ TESÁK - VÁLEČNÍK (STŘÍBRNÁ HVĚZDA)
ŠEDOPROUŽKA - VÁLEČNICE (STŘÍBRNÁ HVĚZDA)
DEŠŤOVÁ CESTA - VÁLEČNICE (RAINPAW)
JESTŘÁB (STŘÍBRNÝ JESTŘÁB) - UČEDNÍK (SNĚHOVÁ HVĚZDA)
LVÍČEK (FLEKATÝ LEV) - UČEDNÍK (SNĚHOVÁ HVĚZDA)
PAPRIČKA (PAPRIKOHVOZDÁ) - UČEDNICE (SNĚHOVÁ HVĚZDA)
KARAMELKA (KARAMELOVÁ ŠIŠKA)- UČEDNICE (SNĚHOVÁ HVĚZDA)
RUĎÁK (RUDOOK)- UČEDNÍK (SNĚHOVÁ HVĚZDA)
ŘÍČKA (TICHÁ ŘEKA) - UČEDNICE (INKA)
RŮŽIČKA (LEDOVÁ RŮŽE) - UČEDNICE (LIZ)
LIMETKA (OHNIVÁ LIMETKA)- UČEDNICE (SNĚHOVÁ HVĚZDA)
RUDÝ (BLESK) - UČEDNÍK (TROLEJBUS)
HLÍNA (HLINĚNÁ CESTA) - UČEDNICE (TROLEJBUS)
TOULKA (JISKŘIVÁ) - UČEDNICE/ZAJATKYNĚ (SNĚHOVÁ HVĚZDA)
KVĚTINKA - MATKA (SNĚHOVÁ HVĚZDA)
VRBÍ TŮŇ - MATKA (KARAMELOVÁ HVĚZDA)
BÍLÁ TLAPA - MATKA (TROLEJBUS)
SNĚŽNÁ - MATKA (TROLEJBUS)
ŠEDOKOTĚ (ŠEDÁK,ŠEDÝ) - KOTĚ (TROLEJBUS)
OHŇOKOTĚ (OHNÍČEK,OHNIVÝ DRÁP) - KOTĚ (TROLEJBUS)
BĚLOKOTĚ (BĚLKA,BĚLODRÁPKA) - KOTĚ (TROLEJBUS)
ČERNOKOTĚ (ČERNINKA,ČERNOSPÁRKA) - KOTĚ (TROLEJBUS)
MODROKOTĚ (MODŘENÍN,MODRÝ DRÁP) - KOTĚ (SNĚHOVÁ HVĚZDA)
TEMNOKOTĚ (TEMŇÁK,TEMNÝ BLESK) - KOTĚ (TROLEJBUS)
ZLATOKOTĚ (ZLAŤÁK,ZLATÝ PRUH) - KOTĚ (SNĚHOVÁ HVĚZDA)

S.k.6 - Věštba tulačky - 9 (Učednické mise)

13. ledna 2012 v 20:18 | Wormsík
NYNÍ SE VŠICHNI UČEDNÍCI UČÍ... MIMOCHODEM - LEOPARDKA NEMÁ ZA UČEDNÍKA JASANA, ALE RUDÉHO (POŘÁD TO MĚNÍM - MUSÍM SI TO NĚKAM ZAPSAT A NEHAT TO. DO KOMENTÁŘŮ MI PLS NAPIŠTE, JMÉNO VŠECH KOČEK SVÝCH KOČEK CO MÁTE V KLANU A NAPIŠTE K NIM I POSTAVENÍ. DĚKUJI

Říčka se odrazila a skočila přímo na Bílou třpytku. Bílá ji snadno odrazila a podkopla ji nohy. Učednice, ale měla fintu a tak (když ji podrazila ty nohy) vyskočila na všechny čtyři, rozběhla se k učitelce a při tom se jí dívala na tlapky. Bílá si v duchu řekla "Tahle finta na mě neplatí! vím, že mi chceš jít po boku!", nahrbila se (aby, když po ní skoří, tak si narazí čelist, protože nechala všechny svali stuhnout a to je pak tvrdý), ale Říčka ji pak opravdu skočila na tlapky. Zahryzla se jí do jedné a při tom ji packou šlehala po těle. Bílá se jí (sice těžko a bolestně) vykroutila, shodila ji na zem, otevřela talmu a "Tréning skončil!" prohlásila učitelka a začala si olizovat zkrvavenou tlapu. Říčka byla nadšená ze svého výkonu, zvedla se ze země. Tím dala najevo Bílá, že souhlasí s odchodem do tábora. Bílá kývla a běžela s Říčkou zpět.

Oranžové oči pozorovaly malou hnědou myšku okusující semena. Jakmile se myška jakkoliv (klidně i malinko) pohnula, tak oči uhly jejím směrem. Když se myška přestala pohybovat, tak se kocour odrazil a zakousnul svůj úlovek. "Nečekal jsi náhodou na tu myš moc dlouho, Rudý??!" zaptala se flekatá kočka větší než kocourek. Učedník co ulovil myš se zamračil "Čekal jsem na vhodmnou chvíli, Leopardko!" vymlouval se. Levhartka se Rudému podívala do očí "Tak proto jsi tak váhal..." mňoukla potiše. Rudý se poněkud poamlu vyhrabal z myšlenek "Co?" a tvářil se nechápavě. Leopardka ten pohled a nevnímavot už sama zažila "Rudý... já vím proč mě nevnímáš a proč jsi neulovil tu myš dřív. Ty jsi zamilovaný, viď?" optala se ho kousavě. Rudý vykulil oči a přitom netrpělivě škubal fousky "Cože? já.. ehm - jak jsi na to přišla?? na co ty myslíš?? netuším o čem to mluvíš! já a zamilovaný?? PCHE!" vyjekl a připlácl se na zem s obličejem na myš. Válečnice moc dobře věděla v jaké je její učedník situani a tak to s ním vzala s vtipem, ale zlehka "Nemusíš mi odpovídat na tuhle otázku, ale ... Kdo je ta šťastná ?" Rudý se na ni nevěřícně podíval. Pak mu zesvětlaly oči "Je to..." nedořekl a nečekaně tryskem utekl. Leopardka se za Rudým nechápavě dívala. Pak se sehnula a vzala ulovenou myš do tlamy a běželea také do klanu.

Jedle cvičila spolu s Jestřábem, Krytálkem a Lvíčkem na palouku, rptože Lvíčkův učitel a Krystálkův učitel byli (jako myslímKrystálka a Lvíčkův učitel - každý má jného) na hlídce. Jedle s Lvíčkem cvičili útok a Jestřáb učil Krystálka, jak na stromy. Jestřáb se odrazil, skočil na strom, pevně se zachytil, vyšplhal k nejbližší tlusčí vetvi a skočil na ní "Teď ty, Krystálku." řekl mu přátelsky. Krystálek si řekl "To zvládnu raz dva!" odrazil se, skočil na srom, zachytil se drápkama, chtěl se přitáhnout a vylézt výš, ale nebyl zachycený dost, vyklouzly mu drápky a spdl. Jestřáb kýchnul, když k němu doletěl rozprášený prach ze země. Krystálek se na Jestřába nevěřícně podíl. Učedník na stromě se mu nesmál, jak by udělali ostatní, jen se na něj byzmšlenkovitě podíval "Zkus to znovu, dokážeš to - já to vím."

Hlína, Karamelka a Ruďák si trénovali spolupráci. Stříbrný dráp jim dal za úkol, aby ho přepadli kolektivně. Karamelka vůdcovky plánovala chytrý útok, tak aby byl co nejjesdnodušší a nejúčinější. "Hlíno, ty běž za tamto kapradí a ty Ruďáku vyšplhej an tamten strom. Já an něj normálně zaútočím a až vám dám signál, tak ty, Ruďák mu skočíš ze stromu na záda a ty Hlíno, mu půjdeš po nohách. Já si vezmu zbytek.

Ohnivá tlapa mýchala bylinky, vypadalo to jako salát. Zelinka přišla ke své učitelce s obličejem k zemi "Kde najdu bylinu na pitomost?" zeptala se. Ohnivá tlapa nepřestala "salát" mýchat a odpověděla "Ty jsou -? ehm... omlouvám se, ale na to není žádná bylina, ale lék je. Co jsi zase provedla? máš čím dál víc větší problémy." přestala mýchat a podívala se na kočku. Zelinka se narovnala a podívala se svou učitelku. Měla tváš podrápanou a skrvavenou, pravé oko měla zavřené a rozdrásané. Ohnivá se zarazila "Co se ti stalo?" Zelinka svěsila hlavu a pokračila rameny. Ohnivá se viděsila "To si děláš srandu ne?! kdo tě napdl? nebo co?" Zelinka chtěla zvednout hlavu a promluvit, ale hned s sebou praštil na zem. Ohnivá přiskočila k učenici a prohlídla ji (jen tak namátkově). a zjistila, že omdlela. Když se ale k učednici naklonila blíže, tak zaostřila něco třpytícího se u její hlavy. Léčitelka rozhrnula srst a spatřila úzkou kovovou trubičku. Ohnivá dala pryč tlapku "Tohle nemají na svědomí kočky!"

Téma týdne: Pomsta

11. ledna 2012 v 14:02 | Wormsík
MUHAHA
Každý si pod slovem Pomsta představí (asi) vraždu nebo něco takovýho. Pomsta z generace na generaci je příšerná! udělám příklad. Jsou dva rody - Zelení a Červení.
Jednou jeden ze Zelených zabije jednoho z Červených. Červení se chtějí POMSTÍT a tak zase zabijí jednoho ze Zelených. Zelení jsou ale tvrdohlaví a zabijí dalšího z Červených. Samozdřejmě každý ví, jak to bude pokračovat, takže to nebudu rozvádět.
Zatím pá koťátka...
!MUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

Jen tak pro zajímavost xD

11. ledna 2012 v 13:54 | Sněhová hvězda - zase tu straší
Nedali jsme mi jinou šanci! xD Tak mě napadlo... Myslíte si, že barva obrouček u brýlí je hezší oranžová nebo zelená? já mám obojí xD zelený mám nový! ♥
Posuďte sami ... brýle nejsou tak hrozný... nebo jo? xD
První 4 občanky pro některé kočky

10. ledna 2012 v 15:33 | Wormsík

THIRCIUSOVA STOPA