Únor 2012

S'sT: Část 5.

28. února 2012 v 14:14 | Wormsík
V poteměném lese se plížilo štíhlé tělo. Hnědé oči sledovaly na vysokém javoře ptačí hnízdo, kde zrovna matka mláďat odletěla pro jídlo. Stáhl uši, ocas držel těsně nad zemí, napnul svaly a před skokem si nohy srovnal na zem, že když vyskočil, tak se ani listí nehnulo. Vysápal se na strom a ladně kličkoval mezi měsíčním světlem, aby ho ptáčata nespatřila. Když byl na jednoho zajíce od nich, odrazil se a rychle všechna ptáčata usmrtil, aby ho neprozradila. Vzal celé hnízdo opatrně do tlamy a skočil ze stromu. Položil hnízdo s mrtvími mláďaty na zem a rozhlídl se, jeho pohled zůstal na šípkovém keři. Popadl svůj úlovek znovu a polořil ho do keře, pak se opjět vyšplhal na strom a vyčkával na matku mláďat. Věděl, že tento druh mláďat opatrovává pouze matka. Nemusel dlouho čekat, než matka přiletěla a hledala hnízdo. Odrazil se.
Po malé chvilce už táhl hnízdo z pod keře a hodil k ptáčatům i jejich matku. Kocour dodržoval slova svého otce "Kořist má také svou rodinu. Pokud víš kde zbytek rodiny je, nech je pospolu..." tato slova ho vedla životem. Uchopil do ostrých zubů své kořisti spolu s hnízdem a otočil se směrem k městu. Nikdy se nedělil o potravu, žil stylem "Samotář sám za sebe."
______________________
Arny běžela zarostlým lesem a hledala Vlčího stína. Nechávala za sebou své slzy a domění, že jí měl někdy Uragán rád. Zanedlouho narazila na známí pach a otočila se. Uviděla svou sestru "Freddiko, ty žiješ??" spustili se jí slzy ještě víc, ale teď štěstím, ale štěstí přestalo, protože k Freddice přišel Uragán. Arny byla zmatená a chtěla utéct, když v tom se zřítila z útesu. Padala do rozbouřené řeky plné ostrého kamení. Nejednou s ní začalo něco házet na strany a začala být smířená, že narazí do skály. V hlavě jí zněl hlas co znala "Arny! Arny! Dn ještě neskončil! Arny! Arny! Potřebuji tě!"
Arny otevřela oči.
Měla kolem sebe rozkopané suché listí a byla na mýtince. Zarostlí les zmizel a útes jabysmet. Stál u ní Vlčí stín a pozoroval ji ze vzdálenosti na dvě lišky. Fredika byl jen sen.

S'sT: Část 4.

26. února 2012 v 22:51 | Wormsík
Ohnivý netušil, že je v Krvavém klanu něco jiného než v ostatních. Když tk pozoroval Iana, tak se snažil vymyslet, jak by zabil Uragána a dostal se pryč. Jak tak přemítal, tak si nevšil, že se na něj řítí šedivý kocour s červenýma očima. Praštil do Ohnivého tak, že ho odhodil až ke kleci, která se zabouchla.
_____________________________
"To není možné!! tomu nemohu uvěřit! Arny, jak jsi mohla??!!" rozčiloval se Uragán na Zrzavou kočku. Zrzavá sklopila zrak a pak se podívala Uragánovi přímo do očí. Její fialový pohled zastihl Uragána. Mohutný kocour přivřel oči "Nezapomeň, že zde nechci mazlíčky co žebrají u dvounožců, takže se mi kliď z očí!" domluvil a odešel směrem ke skupince, kde byl Flery a Žéňa. Skláněli se nad tělem Iana a házeli k němu kosti a mršiny, tento rituál měl vždy mrtvého probudit k životu. Uragán vzal do tlamy mrtvou rybu a hodil jí ke krku Iana "Den ještě neskončil..." řekl a Ianovi se začal zvedat hrudník. "Tato slova vždy zabírají." pronesl Flery a podíval se na svého bratra, co se už začínal probouzet. Uragán kývl a rozhlídl se "Kde je zase Temnota a Vlčí stín?" optal se. Žéňa zamhouřil oko "Tmenota hlídá v lese naši past na klanové kočky a Vlčí stín..? ten si zase někde pochoduje a chová se jako tulák, proč jsi ho vůbec přijal??" "Přijal jsem ho kvůli jeho matce, i když asi nebyla jeho vlastní - tvrdila, že to ale její syn byl. Byla modrá a zachránil mne před nějakým 'Tygrem'." Kocouři se chvíli pozorovali a Ian se pak zvednul ze země a posadil se "A proč je v klanu Arny? dělá samé problémy a nechová se jako my." Uragán se zamračil a podíval se do dálky "Ta je tu kvůli své sestře. Jsemovala se Freddika a miloval jsem ji."
Když ten rozhovor Arny zaslechla, tak jí do očí vnikly slzy "Musím to říct Vlčímu stínu!!" řekla si vduchu a utekla ze skládky směrem k lesu.

Téma týdne: Co nás ve škole naučily

22. února 2012 v 21:14 | unuděná a chcíplá Hvězdojasná
co mě vě škole naučili...:
Matika: Sčítat, odčítat, Dělit, Násobit, Grafy, Rovnice, atd.
Čeština: Mluvit, číst, psát, atd.
Áina: Hi, Hallo! Good Evening! atd.
Ruština: До свидания! Привет! Спокойной ночи! Катюша atd.
Příroďák: zvířata
zemák: sever , jiah, východ, západ

a ostatní??? nic moc xD I HATE SCHOOOL

Scourgy má nápad....

19. února 2012 v 18:57 | Wormsík
Zdár..., tak mne napadlo (teda Uragána), že bysme mohli napsat komixárnu.... ale dopadla by strašně xD hlasujte prosím v anketě :D

S'sT: Část 3.

17. února 2012 v 17:47 | Wormsík
Když se ohnivý probudil, viděl před sebou černobílého kocoura, jak na něj vrhal vražedný pohled "Kolik ti zbývá životů chcípáku??!!" prskl na Ohnivého kocour. Ohnivý se posadil a upřeně mu hleděl do očí "Tebe si Iene pamatuju z bitvy.... zabil jsi Bílého vichra..." zamračil se. Ian jen hodil hlavou "Ten starouš mi skočil pod drápy." zachychtl se a napnul svaly. Ohnivý se chtěl zvednout ze sedu, ale zamotyly se mu tlapy a tak skončil na zemi. Ian znovu vybídl zajatce "Ještě jsi mi vlastně ale neřekl kolik ti zbývá životů!!" syčel už naštvaně a máchal ocasem ze strany na stranu. Ohnivý se pokusil znovu se postavit a..., povedlo se. Podíval se naštvaně na Iena "Do toho ti nic mladíku není a nenapínej se tak.... mohl bych tě zranit a pak bys mohl volat o pomoc maminku!!" vřískal Ohnivý. Ian viděl na Ohnivém krku 6 hlubokých jizev "Takže ti zbývají už jen 3 životy, že?" ksychtil se a dával na jevo, že o hádky nestojí. Ohnivý se zaraženě na kocoura podíval "Jak jsi to uhodl???!!" divil se a než se nadál, Ian se odrazil, až se za ním rozprášili ostré střepy na strany, a přistál Ohnivému na zádech. Ohnivý se ho snažil shodit ale než se nadál, už se začal kymácet na zem a vtu chvíli ho něco napadlo. Jak do něj Ian kousal, nedokázal si nevšimnout čehosi blyštivého na zemi. Schopen popadnout dech se odrazil i s Ienem na zádech a ve skoku se překulil. Ian ho pustil. Když se Ohnivý otočil, zjistil, že jeho plán vyšel. Ianovi se střep se skládky zabodnul do krku. Stratil život.

S'sT: Část 2.

17. února 2012 v 15:58 | Wormsík
Na oko slepí kocour zasyčel na zrzavého "Vítej v zajetí samotného Uragána, Ohniví šmejde!." Ohnivý sebou cukl a napadl jednookého. Kocour ho ale snadno odrazil a mrštil s ním až tak, že byl Ohniví v bezvědomí. K jednookému kocourovi přišel temně šedý kocour s hnědýma očima, podíval se na Ohnivého a pak zpět na jednookého "Žéňo, už jsi udělal dost, díky. Uragán říkal, že mu stačí, když bude žít ale bude mu jedno když bude zmlácený nebo klidně i něco víc."

S'sT: Část 1.

15. února 2012 v 17:52 | Wormsík
Zrzavý kocour vnímal neznámé hlasy a pohyby koček. Měl zavázané oči a svázané tlapky. Teď ho zaujak pach tak hořký, ale přitom i lákavý... Pak jen zaslechl: "Neměl šanci ten Dlouhý, schodili jsme na něj strom!!" posměškovali, zazravý kocour se zděsil.
Slyšel kroky, jak se blíží k němu. O chvilku později už zazrzavý kocour seděl na ostré zemi. Nevěděl kde je, ale k jeho očí se blížil stín a náhle mu temně šedý kocour strhl hadr co měl přes oši. Zrzavého zelené oči se otevřeli dokořán a paninka se mu úplně zúžila. Světlo ho oslňovalo tak, že oči málem zavřel úplně, ale nechtěl. Aby nebylo světlo tak silné, tak se podíval na své tlapky. Byly svázané a od zaschlé krve, jako většina jeho srsti. Do světla mu vkročil jiný zrzavý kocour na jedno oko slepí a pozoroval ho hnědým okem, vytasil drápy a rozsekl oschlé hadry. zrzavý kocour byl volný. Na jedno oko slepí kocour se tlapou s naostřenými drápy přitiskl k zemi, aby nemohl uéct. Do zrzavého vnikla bolest, ten stisk znal. Podíval se do jeho hnedého oka. Hnědooký kocour ho povolil, ale zůstal u něj na stráž.
Když se zajatý kocour rozhlédl kde je stuhnul "Tohle je přece tábot Krvavého klanu. Tábot Uragána!!!"

Scourge's threat - Úvod (SsT)

14. února 2012 v 23:26 | Wormsík
Jako ledový oheň hžnuly oči šedého kocoura co se schovával za křovým. Měl našpicované uši, oči přivřené, aby ho větévky z keře nepíchaly do očí. Cukal vousky a nehnutě pozoroval tmavou siluetu kočky, která se procházela podél rozbouřené řeky. Už byla blízko u vody, když v tu chvíli se ji promočená zem propadla pod nohama a spadla do hluboké vody. Kocour co ji pozoroval ze křoví ihned instinktivě a prudce vyběhl ze své skrýše. Ani nevnímal ostré kaminky co se mu zabodával do polštářků na tlapkách, věděl, že když ji nevyloví teď, tak že ji prou odnese od břehu a už bude pozdě. I když měl instinkt spíše boj a vraždu, odhodlaně se u břehu rozeběhl ještě více a odrazil se. Naplánoval si pád přesně k boku kočky, která byla v šoku. Neváhal, zakousl se kočce do zátylku a zachytil se ostrými prápy do mokré zeminy. Vy táhl kočku na břeh a opřel se o přední tlapky, aby se mohl z vody vytáhnou, když v tom se mu podlomili vysílením tlapky. Padal zpět do vody, když ho v podlední chvíli chtila, předtím sledovaná kočka chytila zubama za tlapu. Prudce škubla a vymrtila ho na sušší zem.
Šedý kocour se nemotorně postavila a otevřel do kořán své modré oči "Co tu děláš Temnoto??! Je tu promočená zem a my mysleli, že tě chytili dvounožci! ale poznal jsem tě... kdybych neucítil víc tvůj pach, tak tě nechám utopit..." černá kočka se posadila a začala si oslizovat tlapku "Dvounožci?? mne? jak se na mě ty malý dvounožci vrhli, tak jsem se natyčila na stranu, abych mohla udělat věc, co jsem už dlouho chtěla udělat nějakému dvounožci! když se ke mě sehnulo první dvounožče, tak jsem se odrazila a vydrápla jsem mu oko, měla jsem čas utéct. Jinak ti ale děkuji za záchranu, Flery." dořekla kočka a pousmála se n Fleryho.
Flery se po chvilce zamyslel "Je čas se vrátit do klanu." Temnota kývla a vyběhli směrem ke skládce u města.
Když jejich pach ucítil černý, veliký a mohutný kocour, našpicoval uši. Z kvového tunelu se vynořila Temnota a Flery. Černý kocour nakonec zvedl svou pravou bílou tlapu na pozdrav "aha, tak naše vyškrabovačka očí se vrátila..." zavrněl a zvedl ocas na povel, že se mají všechny kočky shromáždit k dřevěnému plotu.

Scourge's threat: 1. část: členi

13. února 2012 v 21:14 | Wormsík
JSOU TO POUZE MNOU VYBARVENÉ ŠABLONY OD VEVERKY!! AŽ NA SCOURGIHO ;D
-BondyRekord v návštěvnosti!!! 12.2. 2012

13. února 2012 v 16:52 | Wormsík
Včera 12.2. 2012 tu byla největší návštěvnost.... 65 !!!! oslavujte!LíbajícíNevinný