Červenec 2012

Jaký máte pohled na rodiče vy?

18. července 2012 v 14:29 | Wormsík |  Moje prohlášení (ostatní)
Někdy si připadám u rodičů jako vězeň... nesmím to co nedovolí a proto se mohu z života jen bát a nemohu smát.
Napsala jsme o tom báseň, ale pak s emi smazala a pamatuju si jen úryvky.
Ale když máte alespoň přátele, můžete něco podniknout...

Tohle je jen taková pitomina, chtěla bych slyšet na rodiče váš názor...

Argo (Argo)

13. července 2012 v 11:15 | Cryx/Wormsík |  RP - Postavy
  1. Argo
  2. Tak jako na obrázku :http://nd05.jxs.cz/…39736_o2.png
  3. žádný
  4. Sluh
  5. Běh
  6. Bojím se vody a nebojím se ohně.
  7. Argo není ten typ kocoura na kterého se zařve a on drží tlamu. Naopak umí si říct to své! Argovi je úplně jedno že by to mělo mít špatné následky. A jestli Argovi bude někdo nadávat a ponižovat ho bude zle. Klidně se na něj vrhne a něco mu udělá. Samozřejmě si na Vůdce nic nedovolí a musí to vydržet. Argo není moc trpělivý. Nevydrží, když někdo nadává jemu nebo někomu koho má opravdu rád tak v tu chvíli je Argovi úplně jedno jestli je zraněný nebo unavený nebo se mu nechce. Pro své nejbližší udělá vždy cokoliv. Obětuje se klidně jen, proto aby ten druhý přežil. Je průbojný, nebojácný, věrný a docela romantický. Když si vybere tu pravou kočku pro něj to bude jeho vyvolená udělá vše proto aby jí získal a když by jí získal ohraňoval by jí a věrně by jí miloval. Bude jí nosit květiny a různé věci aby se do něj zamilovala. Květiny jí bude nosit i potom co budou partneři. Když se objeví nějaký kocour nebo kočka v klanu rád jim poradí a pomůže jim se začátky. Vždy se sám nabídne. Když jeho klan potřebuje pomoct bez váhání pomůže a vždy se snaží splnit to, co chce. A ať si myslí kdo co chce Argovi je to jedno. Argo se už prostě nezmění.
  8. Kocour
  9. Oheň

Pabaisa

5. července 2012 v 0:00 | Wormsík |  RP - Zvířata
Pabaisa je nejrychlejší zvíře na našem světě

JMÉNO: Pabaisa
VÁHA: 7 - 12
VÝŠKA: 70 - 90 cm
DÝLKA: 2 - 3 metry
POTRAVA: maso
KDE ŽIJE:
Už kvůli své hmotnosti sokáže být velice rychlá. Tato smrtonostá nestvůra byla spatřena jen v noci a proto o její barvě není nic známo. Nic se tomuto netvoru nedokáže v rychlosti rovnat, dokázala by zabít i Ledového vlka, protože z její kůže je šířen velice vařící a silný vítr. Samise Pabais jsou ještě horší než samci už kvůli rychlosti, krvežíznivost, velikosti, momentu překvapení a síle v čelistech.Pabaisa je v překladu netvor a její podoba je skutečně příšerná. Někdo by si možná myslel, že se např. nedokáže rovnat Anterleusovi, ale ona se pohybuje všude, natož Anter jen ve vodě, proto je také Pabaisa braná za nejnebezpečnější zvíře v našem světě. Většinou se ale ukrývá v dutinách stromů.

Těmto tvorů se vyhýbejte!!!!!

Tulang

3. července 2012 v 0:00 | Wormsík |  RP - Zvířata
Tulang je malý jako zajíc, ale chytrý jako delfín

JMÉNO: Tulang
VÁHA: max. 10 kg
VELIKOST: 30 - 60 cm
POTRAVA: kosti mršin
KDE ŽIJE:
Tulangové jsou někdy dobří kamarádi Migišů. Většinou bydlí v podzemí, vyhledávají již mrtvá těla zvířat, ovšem nežerou maso z mršin, nýbrž pouze ožírají kosti. Není pro kočky nijak nebezpečný, ale i tak je moc nemůžete zahlédnout. Plachost je u nich vlastnost, která je dokáže i obránit tím, že po nepřátelých hází okousané a ostré kosti. Tulang je odvozen od slova 'kost' - jeho potravy. Mezi šupinami na jeho těle jsou také vlákna srsti, která je jemná jako chmíří, mají do fialova zabarvené zatočené rohy a ostré drápky. Tato zvířátka jsou většinou samotářská.

Tito tvorové jsou pro vás neškodní

Closi (Cryx/Womrsík)

1. července 2012 v 13:37 | Wormsík/Cryx |  RP - Postavy
Closi je ve vývinu mezi kotětem a dospělou kočkou
1. Closi
2. Černá s bílým špičatým pruhem na čele, žluté oči
3. Bílý pruh na čele
4. Sluch
5. Běh
6. Closi má strach, že ztratí své blízké a nebojí se smrti
7. Má věštecké sny a je předurčena být léčitelkou, ale to není zrovna věc, která by jí vyhovovala. Je někdy pořádně přecitlivělá, ale někdy úplně klidná a chová se jak dospělá. Je jako každé kotě zvědavá, náladová a tvrdohlavá. Někdy ale dokáže být i poslušná... natož nikdy nebude samotářka, pořád vyhledává společnost a je ráda středem pozornosti. Je chytrá a to hlavně proto, že má otce jako je Anre
8. kočka
9. blesky
10. MATKA: Cryx
OTEC: Anre
SOUROZENCI: Casper, CancerCasper (Cinereo/Šklíba)

1. července 2012 v 13:28 | Wormsík/Cryx |  RP - Postavy
Casper je kotě a proto se mu profil po čase částečně změní
1. Casper
2. Bílý s žlutýma očima
3. Kocour
4. Blesky
5. První čeho se dá všimnout. Zamlklost. není to moc upovíané a hyperaktivní kotě. Má rád svůj klid v pravý čas, ale někdy rád společnost zase v ten prayvý čas. Nejde mu moc vidět po čem touží, nebo co má rád, rád se zdržuje ve společenství starších a ne malých koťat. je tak trochu více předčastně vyspělý. Rád si sám pro sebe povídá, ale obvykle mu někdo odpoví což on vážně nechce. Jednou za nějaký čas se stane že ebere všechnu svoji odvahu a začne z něho být ukecanec, ale to vážně jenom v nějakých situacích. Velice rád, ael používá sarkasmus a ironii, nebo dokonce dvojsmysl, ale hodně často nšchápe cizí ironii a nebo vtip. To mu do hlavy nejde. Když je už někdy v té společnosti dospěých, tak u své matky a nebo někoho blízkého. Se souroznci si moc vztah nebuduje, nemá si s nimi o čem povídat.
6. MATKA: Cryx
OTEC: Anre
SOUROZENCI: Closi, Cancer

Přednastavené články

1. července 2012 v 13:07 | Wormsík
Zítra odjíždím a vracím se až v sobotu.
Aby jsme tu neměli smutno, tak jsem vám přednastavila 2 články o zvířatech v naší RPG