Září 2013


Prozatímní rozpis klanu Zapadajícího Slunce

19. září 2013 v 7:00 | Wormy |  The clan of Sunset - Story

PROZATÍMNÍ ROZPIS KLANU

- nějací členi nejsou zaregistrovaní, jsou to prostě neutrální kočky, prostě kočky s ůrznými vlastnostmi -
Nějaké kočky jsou z mé RPG, sna vám to nevadí, vy je tam máte taky XD Tak jen aby jste měly přehled XD



Klan of Sunset ~ ÚVOD

12. září 2013 v 12:55 | Wormy |  The clan of Sunset - Story

ABSOLUTÁNSKY SI NEPAMATUJI KLANY CO VYSTUPOVALY V KOSS, TAKŽE ZDE MÁTE JEJICH JMÉNA A ZÁKLADNÍ ČLENY:




Setkání s Garfieldem

10. září 2013 v 21:54 | Wormy |  Témata týdne, soutěže - akce blogu.cz

Po škole jsem došla domů a zapnula si svůj notebook. Vložila jsem do něj nový disk od spolužáka a nainstalovala ho. Tento program mi měl zrychlit internet.
Jako každý den jsem si nechala načíst internetovou stránku s komiksy, ale bylo to jiné než kdy jindy. Každý den tam vyskakovalo logo s postavou oranžového kocoura Garfielda, který drží v ruce koblihu, ale dneska byla kobliha pod nápisem a Garfield tam nebyl.
Jen tak ze zajímavosti jsem se naklonila k monitoru. Náhle mě osvítilo z obrazovky světlo a já do notebooku spadla. Jakmile se mé tělo dotklo nepevné plochy, ucítila jsem lehké šimrání. Dopadla jsem na zelenou zemi, která svítila neonovými barvami. Nedaleko ode mne jsem uslyšela hlasité říhnutí. Leknutím jsem se otočila a při pohledu na své ruce zjistila, že mé tělo je z malinkatých kostiček. "Já jsem z pixelů?" žasla jsem a odpověděl mi hlas, který začal odpověď dalším říhnutím "Všechno je zde z pixelů, jsi na internetové síti."
Omámeně jsem koukala na oranžového kocoura. "Garfield?" řekla jsem zaraženě, ale plně vnímala co říká.
Kocourek se ke mně přivalil a zavrněl "Nedivím se, že jsi zmatená, ale sem tě přivedla jediná věc." mňoukl moudře. V tom mi to došlo! Připlácla jsem si dlaň na čelo "Já jsem na počítači závislá!" vypadlo ze mě. Garfield se posadil "Ten program, který jsi dostala od spolužáka a nainstalovala, abys měla internet rychlejší, a více toho stihla. To by ti závislost ještě více utvrdilo."
Usmála jsem se a vzala kocoura do náruče "Díky, Garfielde, bez tebe bych si neuvědomila, že potřebuji pomoc." Dala jsem kocourkovi něžnou pusinku a položila ho na zem.
Garfield se uculil a pronesl svou větu "Nakrm mě."