KoSS II. - třetí část

24. října 2013 v 23:01 | Wormy |  The clan of Sunset - Story

Necelý měsíc očekávaný KoSS, je ZDE! XDPŘED ŠESTI ÚPLŇKY
Mrštný kocour vešel do malého keříku, kde ho tichým zavrněním přivítala černobílá matka. Říčňák se podíval na malé kuličky, které leželi vedle kočky. "Jak je Liščí měsíc pojmenoval, Strakodrápko?" sehnul se k nim a lehce je olízl. Strakodrápka zavrněla "Tahle je Jezerkokotě a tenhle Tmavokotě." Dospělé kočky se navzájem olízly za oušky a Straka zvážněla "Skvrnka ti vzkazuje, že za ní máš okamžitě přijít, má nějakou věštbu."
V chladném stínu stála puntíkatá kočka a tlapkou rozhrabávala bylinky. Příchod šedého kocoura ji okamžitě vytrhl z hrabání a otočila se vzad. "Až šestý měsíc na nebi se objeví, smrt šedého otce se naplní. Až ten den přijde, noc zjištění nadejde..." pronesla a v Říčňákovi hrklo.


SOUČASNOST
Než stačila Vrána jakkoliv Říčňákovi pomoci, přestalo mu pracovat srdce a už neměla ani neměl krev, která by mu mohla vytéct... Léčitelka sklopila zrak a lehce se dotkla čumáčkem říčňákova, pomalými dlouhými kroky vyšla z doupěte.

Když se Vrána ukázala klanu ve svitu zapadajícího slunce, velitel klanu vyšel z davu uleknutých koček a prosebně se podíval po černé kočce. Vrána zavrtěla hlavou a podívala se na oblohu, zaměříc se na dorostlý měsíc. Potom pohlédla zpět na klan "Jak před šesti úplňky pronesla věštbu má nyní neživá učitelka léčitelství, Skvrnka, Říčňákův čas se naplnil. Musíme si dávat pozor na útok tuláků." mňoukla, otočila se vzad a odběhla do svého doupěte.

Liščí měsíc přivlekl Říčňáka na mýtinu. Všechny kočky se vrátily z hlídek, aby se naposledy rozloučily s válečníkem.
Nejdříve k němu nastoupily matky a po té přišlo na učedníky a válečníky. Temnospár a Tygrovaná tlapka přišli ke kocourovi společně. Učenice měla v srdci díru, ale zase ji naplňoval pocit štěstí, že bude mít za učitele svého bratra, pohlédla na Temnospára. Ten se naposledy rozloučil s Říčňákem a zaměřil zrak na modrošedého kocoura. Tygrovaná viděla na bratrovi nejistotu "Co se děje? Vánek by ti mohl překazit plány?" zeptala se lehce, natož jí bratr udiveně sledoval "Ty o tom víš? ehm," odmlčel se "Nebudeme o tom mluvit."

Leopardka, Kravavá růže, Medoočka, Fretčí můra, Sněhový stín a Větrná orlice, leželi u hromady s kořistí a hodovali, i když jim smrt jednoho z nich udělala v žaludku těžko. "Nelíbí se mi ta věštba..." pronesla Frečí, "Komu by se líbila? hm?" zavrčela Krvavá a odklonila se od ostatních. Leopardka a Medoočka se navzájem očistily a navzájem se na sebe podívaly "Myslím si, že nebezpečí tuláků nebude to nejhorší, co nás čeká..."

Velitel v noci ležel u těla zesnulého kocoura a Temnospár sledoval každý jeho pohyb. Vánek seděl kousek od něj, ale už lehce podřimoval, čekal na příležitost promluvit si s velitelem. Temnospár se zvedl a vyšel směrem ke kocourovi. Liščí pohotově zastříhal ušima a mňoukl "Vánku, Temnospáre, běžte hlídat Jižní hranice, ráno vás někdo vystřídá."
Vánek chtěl protestovat, ale Liščí zavrčel a válečník nechtěl žádné potíže.

Tmavý kocour kráčel rychlým krokem po vyšlapané cestičce. Temnospár dloubl do Vánka a zavrčel směrem k tmavému kocourovi. Vánek chtěl něco navrhnout, ale zase jako první jednal Temný. Odrazil se a přišpendlil vetřelce k zemi. Černý kocour leknutím vyjekl "Prosím..!"
Vánek nemohl říci slova. Skočil k Temnospárovi "Ty vrahu! Byl to jen vetřelec! mohl jsi mu jen vyprášit kožich! ty jsi ho zabil!" prskl a naježil se. Bratr Tygrované se zasmál, olízl si tlamu od krve a mňoukl "To bych se měl zbavit svědků..." Tlapou švihl po světlém kocourovi, který mrštně uhnul a byl připraven na útěk za Liščím, ale když se otočil, šedočerný tulák ho okamžitě zakousl.
Temnospár zavrčel "Už jsem si myslel, že nepřijdeš! jdeš pozdě!" Šedý sklopil uši "Ty už jsi taky dávno říkal, že ten zrzoun zkape!" "Tak běž a Vánka hoď do řeky! Tenhle jediný mi překážel k uskutečnění mého plánu!"


~pokračování příště~


Tamtadadá! Tajnovražedný díl ukončen!
Rainy si sama vyžádala, aby Vánek dál v KoSS nehrál, takže žádné nenávistné komentáře! jasné?!


MUHAHA, páčQo! ^^ XD
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Leopardka Leopardka | 25. října 2013 v 18:59 | Reagovat

zajímavý, zajímalo by mě, co se z toho vyklube O_O

2 Wormsík Wormsík | 26. října 2013 v 12:18 | Reagovat

[1]: hehe ^3^

3 Lea Lea | 27. října 2013 v 9:19 | Reagovat

[2]: ty seš strašnej retard XD :D

4 Lea Lea | 27. října 2013 v 9:20 | Reagovat

a to je dobře ^^

5 Stříbrná hvězda Stříbrná hvězda | 27. října 2013 v 12:47 | Reagovat

Uuu, zajmavé :D

6 Wormsík Wormsík | 28. října 2013 v 11:16 | Reagovat

[3]: Yea! It's me!!! ^3^

[5]: X3

7 Jeeperka Jeeperka | 29. října 2013 v 17:35 | Reagovat

Ten poslední odstavec se mi pěkně blbě četl, jelikož jsem ho nepochopila..
Jinak cool (>*3*)>o.o)>>

8 Cryx Cryx | 30. října 2013 v 9:14 | Reagovat

Temnospár zavrčel: "Už jsem si myslel, že nepřijdeš! jdeš pozdě!"
Šedý sklopil uši: "Ty už jsi taky dávno říkal, že ten zrzoun zkape!"
Temnospár: "Tak běž a Vánka hoď do řeky! Tenhle jediný mi překážel k uskutečnění mého plánu!"

dobrý? :'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama